حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی از دیگر راههای حمل و نقل بین المللی کالا می باشد ، که علیرغم وجود مزایای زیاد، امروزه خیلی مورد توجه مشتریان قرار نمی گیرد.

حمل و نقل ریلی می تواند با توجه به امنیت بالا ،رفاه بیشتر و هزینه کمتر پس از حمل و نقل زمینی و حمل و نقل هوائی مورد توجه و استفاده قرارگیرد. در این بین حمل و نقل ریلی در طی سالهای اخیر نتوانسته نقش موثری در صنعت حمل و نقل بین المللی و یا ترانزیت کالا داشته باشد. حمل نقل زمینی به عنوان سردمدار حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا همچنین در صدر جدول خودنمائی می کند. شاید در سالهای بعد صنعت حمل و نقل کشور به اهمیت حمل و نقل ریلی که یکی از مزایای آن ریسک پذیری پائین آن است پی برده و بیشتر در جهت تعالی و پیشرفت صنعت حمل و نقل ریلی تلاش نماید.حمل و نقل ریلی  خود می تواند به عنوان یکی از مهمترین قطب های اقتصادی در صنعت حمل ونقل به شکل جدی تری به کار خود ادامه دهد که این امر مستلزم توجه بیشتر مسئولین می باشد.شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی ، آمادگی خود را جهت حمل و نقل ریلی اعلام میدارد.

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین ارائه دهنده خدمات باربری ریلی ایران، آسیای میانه (ترکمنستان,ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان) و کشورهای حوزه قفقاز (آذربایجان، ارمنستان، گرجستان)، افغانستان، پاکستان، ترکیه، سوریه، روسیه ، چین و همچنین کشورهای اروپای شرقی و غربی در کریدورهای مختلف آماده حمل محموله با قطار میباشد.

خدمات:

  •      انجام امور گمرکی در مرز کشور ورودی و خروجی     
  •        اخذ مجوز حمل و نقل از سازمان حمل و نقل ریلی جمهوری اسلامی ایران
  •        اخذ مجور حمل و نقل از گمرک ایران  
  •        انجام امور مربوط به پیگیری واگن ها     
  •        خدمات باربری ریلی
  •        تخلیه کالا

 

اشتراک گذاری این مطلب :

Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Telegram