فعالیت شرکت

 حمل زمینی این مجموعه نسبت به احتیاجات مشتری سرویس حمل زمینی فول (FTL) یا خرده بار (LTL) پیشنهاد می دهیم. ما به صورت فوری با توجه به نوع کالا، محموله را با مهارت هایی که داریم مراحل عبور از مرزها را طی می کنیم و این شرایط با نمایندگان بین المللی که داریم، سرویس استاندارد و سریع را ارئه می دهیم.

 ترخیص : ترخیص در چرخه تامین نقش بزرگی را ایفا می کند. مشتریان می توانند در کانال شرکت از امور و قوانین صادرات و واردات مطلع شوند. نمایندگان متخصص شرکت در گمرکات از تمامی قوانین اطلاع دارند و به صورت کاملا حرفه ای در زمینه ترخیص عمل می کنند. سرویس ترخیص شرکت همچنین شامل ثبت سفارش، مشاوره گمرکی، اسناد مورد نیاز . مدارک مورد نیاز می باشد. بزرگتیرین عامل در ترخیص شناخت کالا و به روز بودن دانش و قوانین گمرکی است.

ترانزیت داخلی : شرکت خط سبز کاسپین مفتخر است که در زمینه ترانزیت داخلی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و نمایندگان با تجربه ای در تقریبا همه بنادر اصلی کشور دارد و به همین دلیل همیشه جلوتر از بقیه شرکت ها امور ترانزیت را انجام می دهد.

ترانزیت خارجی : شرکت خط سبز کاسپین توانایی این را دارد که به مشتریان خود بهترین سرویس ترانزیت را با هزینه کاملا مناسب ارائه بدهد. تیم ترانزیت این مجموعه بهترین سرویس ترانزیت زمینی را به مشتریان ارائه می دهد.