خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین در زمینه های ذیل فعالیت می کند و تجربه چشم گیری در این زمینه دارد. ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه ی خط سبز کاسپین بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم:

کریری : کریری عبارت است از تصدی بلافصل برای نقل و انتقال کالا از یک کشور به کشور دیگر طبق نوع قرارداد بسته شده و نوع حمل (حمل و نقل زمینی-حمل و نقل هوائی-حمل و نقل دریائی-حمل و نقل ریلی)، از وظایف شرکت های کریری می توان به انعقاد قرارداد حمل و نقل و صدوربارنامه، در صورت حمل زمینی تهیه کامیون مورد نظر جهت حمل بار ، زمان بندی مناسب بر اساس نوع قرارداد منعقد شده، تحویل کالا از صاحبان کالا و یا فورواردر، نظارت بر نحوه بارگیری، ارائه اسناد کالاهای مربوطه به اداره گمرک از مبدا تا مقصد و نظارت بر حمل و نقل سریع و سالم بار،تحویل کالا به گیرنده بار در محل هایی که اداره گمرک اجازه داده، تخلیه و دقت در تحویل کالا در مقصد اشاره کرد.

فورواردری : فورواردری به خدماتی اطلاق می شود که طی آن شخص یا یک شرکت حقوقی در قبال دریافت اجرت، اقدامات و توانمندی های لازم جهت انتقال کالا از یک کشور به کشور دیگر را فراهم می کند.

تخلیه و بارگیری : رخیص کالا یا ترخیص قطعی کالا به زبان انگلیسی   Release به اقدامی گفته می شود که طی آن اداره گمرک اجازه می دهد تا کالای مورد نظر ترخیص شود و از اداره گمرک خارج شود.بدیهی است پس از خروج کالا از اماکن گمرکی، کالا از نظارت اداره گمرک خارج می شود.همانطور که می دانید ترخیص کالای وارداتی به دلیل پیچیدگی معمولا توسط فردی به جز صاحبان کالا انجام می شود که اصطلاحا به آنها ترخیص کار می گویند. در تمامی مراحل این ترخیص کار است که نسبت به ارائه مدارک کالا از جمله بیمه، بارنامه، فاکتور،گواهی مبدا، ترخیصیه، و همچنین مدارک صاحبان کالا که شامل: کارت بازرگانی ، کارت ملی می شود اقدام می کند. چنانچه قصد ورود کالای خاصی را به کشور دارید که منوط به اجازه و یا پروانه از سازمان خاصی می باشد حتما باید آن اجازه نامه ضمیمه اسناد شود.چگونگی تنظیم اظهارنامه و اسنادی که باید ضمیمه پرونده کالای شما جهت ترخیص از گمرک شود بسیار فرآیند پیچیده و مشکلی است که تنها کارشناسان و مشاوران بازرگانی قادر به انجام آن می باشند. کارشناسان بازرگانی شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین  به دلیل آشنایی با مباحث و قوانین ترخیص کالا می توانند مشاور و همراه خوبی برای شما باشند.

انبارداری : روش انباردارى گمرکى يک روش تسهيلاتى است که به افراد دست‌اندرکار تجارت خارجى اعطاء مى‌شود تا کالاهاى خود را به‌طور موقّت و بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکى و گاه بدون اعمال محدوديت‌ها و ممنوعيّت‌هاى اقتصادي، در انبار بگذارند تا وقتى که بالاخره ترتيب مورد استفاده قرار گرفتن کالا مشّخص شود.

ترخیص : ترخیص کالا از گمرکات مستلزم داشتن آگاهی کامل از نحوه انجام تشریفات ترخیص، قوانین و مقررات گمرکی، تعرفه و ارزش کالا، مجوزها و گواهی های لازم، معافیتها، بخشنامه های کلی و داخلی گمرکات و … دارد و همین امر نیاز صاحبان کالا به ترخیصکاران معتبر و مجرب را افزایش میدهد.

ترانزیت : حمل و نقل بین‌المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطه‌ای در داخل کشور به نقطه‌ای در داخل کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن ترانزیت کالا به ارسال کالا و یا اقلام دیگر اشاره دارد که از طرف فروشنده ارسال شده اند، اما هنوز به خریدار نرسیده اند و در مسیر هستند.

لجستیک : لجستیک شامل یکپارچه‌سازی اطلاعات، حمل و نقل، موجودی کالا، انبارداری، جابه‌جایی کالا و بسته‌بندی و در مواردی نیز شامل امنیت نیز می‌شود. لجستیک قسمتی از زنجیره تأمین است که ارزش زمان و مکان را به آن می‌افزاید.